Platba a dodanie

Poštovné a doprava

1.1 Spôsob dodania tovaru je prostredníctvom Slovenskej pošty na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru.


1.2 Cenu dopravy tovaru na miesto dodania uvedené kupujúcim v objednávke hradí kupujúci.

Cena dopravy v rámci územia SR je pri doprave 1.triedou pomocou Slovenskej pošty 3€ a pri doprave 2.triedou je 2€. Cena služby dobierka je 1€.

 

1.3 Dodanie tovaru kupujúcemu bude podľa dostupnosti tovaru a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom čase.

 

1.3.1  Tovar skladom odošle predávajúci kupujúcemu pri platbe na dobierku v priebehu 1-3 dní odo dňa spracovania a potvrdenia objednávky, pri platbe prevodom na účet v priebehu 1-3 dní odo dňa pripísania sumy na účet predávajúceho.

 

1.3.2 O dodacej lehote tovaru na objednávku, t.j. tovar, ktorý predávajúci nemá aktuálne skladom, je predávajúci povinný informovať kupujúceho. Zvyčajne je takýto tovar dodaný v priebehu 14 dní odo dňa prijatia objednávky. Maximálna doba doručenia takéhoto tovaru však nesmie presiahnuť dobu 35 pracovných dní. Po prekročení tejto doby má kupujúci právo odstúpiť od zmluvy. Predávajúci je v takomto prípadne povinný v lehote 7 dní odo dňa odstúpenia kupujúceho od zmluvy vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za tovar, ak sa predávajúci a kupujúci nedohodnú na náhradnom plnení. 

 

1.4 Každý kupujúci je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailom. Status objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme.